Министар Ђурић @markodjuric изјавио је, завршавајући посету Панами, где је учествовао на 56. Генералној скупштини ОАД @OAS_official и 31. састанку Савета министара АКД @ACS_AEC, да Србија наставља да јача глобалну мрежу партнерстава.
Министар спољних послова Републике Србије Марко Ђурић @markodjuric састао се данас са министром спољних послова, међународне трговине и вера Републике Аргентине Паблом Кирном @pabloquirno.
Министар Ђурић @markodjuric разговарао је, пред сам почетак овогодишње прве сесије Генералне скупштине Организације америчких држава @OAS_official у Панама Ситију, са генералним секретаром те организације Албертом Рамдином @SG_OEA_OAS.